ВИКЛИК ЕВАКУАТОРА
ЦІЛОДОБОВО

ЛЬВІВ ТА ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОСЛУГИ ЕВАКУАТОРА У ЛЬВОВІ ЦІЛОДОБОВО

При виборі служби, яка прийме у вас замовлення на евакуатор, варто робити акцент не лише на ціну, а й на швидкість реагування. Адже довге очікування після виклику може не лише зіпсувати настрій, а й погіршити ситуацію, негативно вплинути на ваші плани. Численні компанії оголошують про послуги евакуатора, але не завжди можуть запропонувати якісний сервіс.

Звичайний евакуатор

Такий вид техніки розрахований для вантаження автівок і механізмів, загальна вага яких до 4 тонн. Це найпоширеніша спецтехніка для евакуації автомобілів. Її викликають автовласники у 80% випадків. Компанія «ЕВАКУАТОР» має у своєму автопарку евакуатори, призначені для повного завантаження транспортного засобу на спеціальну платформу. Вантаження машини відбувається методом затягування з використанням лебідки.

Евакуатор-маніпулятор

Користується меншою популярністю, оскільки ціна виклику евакуатора такої модифікації коштує на порядок дорожче, ніж звичайного евакуатора. Як правило, такі послуги евакуатора замовляють, коли треба завантажити автомобіль, що знаходиться у важкодоступному місці або в перевернутому стані. Використання лебідки в таких випадках буде менш ефективним, інколи й неможливим.

Вантажний евакуатор

Цей спецтранспорт є найважчим і найбільш габаритним. Він розрахований для транспортування машин, вага яких складає до 60 тонн. Потужні евакуатори призначені для буксирування позашляховиків і джипів, а також важких вантажних машин. Варто зазначити, що евакуація транспортних засобів може здійснюватися як методом часткового вантаження передньої або задньої осі, так і на жорсткому зчепленні. У компанії «ЕВАКУАТОР» до ваших послуг доступні обидва види буксирування.

Транспортуємо будь-який вид автотранспорту

Викликати евакуатор у Львові швидко можна для перевезення практично усіх транспортних засобів. Платформи з висувними елементами дозволяють акуратно затягнути легкові автомобілі, у тому числі ретро моделі й спортивні з невеликим кліренсом. Не буде проблем, аби витягнути з кювету автомобіль евакуатором, а також перевезти двоколісні мотоцикли, мінітрактори. Завдяки спеціальним лебідкам і кранам, можна завантажити для транспортування човни й навіть спецтехніку - катки, різні навантажувачі, комбайни, жатки.

Як викликати евакуатор у Львові

Вирішення вашої проблеми буксирування розпочинається прямо з дзвінка. Звертаєтеся до оператора «ЕВАКУАТОР», ми з’ясовуємо конкретні моменти й виїжджаємо за вашим викликом. Необхідна інформація:

  • тип техніки, що вимагає евакуації, її марка, модель;

  • повідомлення про технічний стан, справність і наявні ушкодження;

  • умови, при яких техніку належить евакуювати: узбіччя дороги, гараж, кювет, житловий двір і т. інш;

  • ваше місце розташування і пункт, куди транспорт треба буксирувати.

При поломці автомобіля або у разі різних непередбачених ситуацій на дорозі звертайтеся в компанію «ЕВАКУАТОР». Постійне удосконалення нашого сервісу й підвищення кваліфікації персоналу дозволяє на високому рівні надавати послуги евакуатора у будь-який день тижня і час доби без вихідних, а також святкових днів. При цьому, виклик спецтехніки з наданням повного спектру допомоги не буде для вас обтяжливим фінансово й не змусить чекати довго.

Необхідно організувати транспортування автомобіля, але ви не хочете переплачувати за це? Замовте спецтехніку у нас, усі послуги евакуатора дешево!