ВИКЛИК ЕВАКУАТОРА
ЦІЛОДОБОВО

ЛЬВІВ ТА ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Замовити евакуатор:

096-500-51-01, 093-939-31-51

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Евакуатор фото Львів, замовити евакуатор у львові
Евакуатор фото Львів, замовити евакуатор у львові

Коли варто замовляти евакуатор у Львові

Якщо ви зіткнулися з проблемами, маєте знати, коли слід замовити евакуатор. Інколи необхідно транспортувати негабаритну техніку до певного пункту призначення. Часом у дорозі зустрічаються прикрі складнощі. У фотогалереї «ЕВАКУАТОР» представлено різні обставини, коли за допомогою евакуатора вдається знайти вихід зі складних ситуацій.

Ціни на евакуатор Львів у нашій компанії доступні, тому можете з упевненістю дзвонити у наступних випадках.

  • Аварійний стан авто - евакуатор необхідний при ДТП, яке вивело з ладу рульове управління, заблокувало колеса або привело до істотних деформацій кузова. Прийнятна ціна послуг евакуатора з маніпулятором у Львові дозволить на вигідних умовах викликати техніку для вантаження машини, що лежить на боці або знаходиться у перевернутому стані.

  • Заміна пошкодженого колеса в дорозі.

  • Ускладнений під’їзд до автомобіля - евакуатор стане незамінним засобом для витягування транспортного засобу з глибокого кювету, яру, річки, або коли виїзд заблоковано іншими машинами.

  • Евакуатор Львів - термінова подача.

  • Буксирування вантажного транспорту, а також позашляховиків і джипів.

  • Інші непередбачені обставини - якщо необхідно перевезти металевий гараж, негабаритні контейнери, металеві вироби, а також обладнання або техніку без коліс, послуги евакуатора є оптимальним рішенням для виконання такого завдання.