ВИКЛИК ЕВАКУАТОРА
ЦІЛОДОБОВО

ЛЬВІВ ТА ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПРО НАС

«ЕВАКУАТОР» - це можливість викликати евакуатор у Львові дешево й оперативно

На високому професійному рівні надає послуги евакуатора у Львові цілодобово наша компанія «ЕВАКУАТОР». Маючи безцінний досвід роботи з буксирування машин, різноманітних механізмів і негабаритних агрегатів, ми вигідно відрізняємося від інших транспортних організацій. Завдяки високопрофесійному ставленню до роботи, ми надаємо якісні послуги евакуатора за прийнятними цінами.

Наші переваги

  • «ЕВАКУАТОР» надає увесь спектр послуг з евакуації авто.

  • Доступна цінова політика. Нашими фахівцями постійно здійснюється моніторинг цін на послуги евакуації автомобіля, й відповідно до отриманих показників регулярно коригується вартість, аби вона була найпривабливішою і вигіднішою для кожного клієнта, який звертається до нас.

  • Для можливості цілодобового користуватися сервісом евакуатора Львів організовано постійний режим роботи - вдень і вночі, у робочі й вихідні, святкові дні. Лінії зв’язку завжди тримаються вільними для клієнтів. Це виграшно виділяє нас серед конкурентів, оскільки у більшості випадків цілодобовою робота виявляється тільки на словах.

  • Приїзд спецтехніки у лічені хвилини. Нам вдається забезпечувати швидке прибуття на виклик евакуатора завдяки оперативному чергуванню диспетчерського персоналу й водіїв на евакуаційній техніці.

  • Наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу у буксируванні й перевезенні вашої машини евакуатором в усіх районах міста й області, а також по всій Україні.

  • Автопарк компанії укомплектовано спеціальною потужною технікою, яка здатна виконати евакуацію транспорту у найважчих і нестандартних умовах.

  • Оформивши замовлення евакуатора недорого у Львові, ви можете не хвилюватися за збереження автомобіля, оскільки досвідчені кваліфіковані водії акуратно й з дотриманням усіх правил безпеки виконають усі вантажні операції і своєчасно доставлять машину на ремонт або стоянку.

Довіртеся серйозній компанії «ЕВАКУАТОР» з хорошими цінами, солідною репутацією й серйозним автопарком!